Apie musPoilsiavietė „Baure“ tai privati kaimiško stiliaus sodybėlė, įsikūrusi Palangos pakraštyje, Kunigiškiuose, netoli jūros. 
Apskritus metus sodybėlės šeimininkai kviečia Jus  pailsėti jaukiai įrengtuose namukuose.

 Kur mus rasti

Mūsų adresas:
Paliepgirių kelias 53, Kunigiškiai, 00169 Palanga
El. paštas
info@baure.lt
Tel. nr.  +370 657 94053        

Svečių laukiame 14.00 - 20.00 h.
Svečius išlydime 10.00 - 12.00 h.

Atstumai:
iki jūros-1km,
iki Palangos - 5 km,
iki Šventosios - 7 km.
Poilsiavietė yra netoli Palangos Oro Uosto.
 
23.00 h - 07.00 h - RAMYBĖS LAIKAS. 

Sodybėlėje laukiami ramaus poilsio mėgėjai.
Ji nėra skirta triukšmingoms šventėms, 
garsiai muzikai ir pasilinksminimams. 
Pašaliniai žmonės į poilsiavietės 
teritoriją neįleidžiami.  

Su augintiniais nepriimame.

Visi poilsiavietės Baure svečiai 
gauna 20% nuolaidą kavinėse Cafe bandukė!

 Šviežios bandelės ir gera kava Palangoje!
 

Poilsiavietė "BAURE" tai privati kaimiško stiliaus sodybėlė, kviečianti jus pailsėti apskritus metus. Pavadinimas BAURE skirtas išsaugoti teritorijos, kurioje įkurta poilsiavietė, latviškas šaknis. BAURE - tai latvių šeima, kadaise gyvenusi dideliame Paliepgirių kaime. 

Įkurtos sodybėlės 22 arų teritorijoje yra 5 mediniai nameliai su lauko terasomis ir griliais, vila, 2 nauji kotedžai (2014 m. statybos) baseinas, kubilas ir aikštelė automobiliams. Poilsiavietės svečiai gali nemokamai naudotis bevieliu interneto ryšiu.

Šeimininkai siūlo poilsį:
- jaukiuose mediniuose nameliuose (4 asmenims) 
- Baure Viloje (6 asmenims)
- Baure kotedžuose (6 asmenims)

Nuo gegužės iki rugsėjo sodybėlės kieme veikia nešildomas lauko baseinas. Bet kuriuo metų laiku poilsiavietės svečiams siūlome užsisakyti karštą
kubilą. Jame smagu praleisti ne tik ilgą žiemos vakarą, bet ir vėsią vasaros naktį.


Keturviečiai nameliai yra sudaryti iš vieno kambario ir aukšto pastogėje. Kiekviename mediniame namelyje yra TV, dvigulė lova, sofa lova, minivirtuvelė, vonios kambarys su dušu, wc ir praustuvu. Palėpiniame aukšte, į kurį užlipste kopėčiomis yra 2 vietos miegojimui. Keturvietis namelis yra 4 asmenų šeimai.
Nameliuose rasite būtiniausius indus ir įrankius maistui ruošti, patalynę ir rankšluoščius. Veikia nemokamas bevielis interneto ryšys. Žiemos metu visi nameliai šildomi. 


Atostogas galite praleisti ir erdvioje 6-ių vietų Baure Viloje. Joje - 2 kambariai, erdvi svetainė su židiniu, virtuvė, vonios kambarys, palėpinis aukštas. Kieme - terasa su griliumi.
Viloje rasite būtiniausius indus ir įrankius maistui ruošti, patalynę ir rankšluoščius. Vilos gyventojai gali naudotis lauko baseinu, bevieliu interneto ryšiu.

 


Nauji 6-ių vietų Baure Kotedžai pakvies jus pailsėti jau 2014 metų vasarą. Vienas kotedžas - tai dviejų aukštų apartamentai. Pirmame aukšte - erdvi svetainė su virtuve, vonios kambarys, antrame - 2 kambariai. Kieme - terasa su griliumi.
Kotedžuose rasite būtiniausius indus ir įrankius maistui ruošti, patalynę ir rankšluoščius. Gyventojai gali naudotis lauko baseinu, bevieliu interneto ryšiu.

 
© 2008-2013 Nameliai Palangoje poilsiavietėje "BAURE". Puiki vieta šeimos poilsiui! Sprendimas: idp solutions     CMS: easywebmanager